NEWSLETTER TD

NEWSLETTER TD

Czekasz na nowe terminy do dr Dmochowskiego? Zapisz się do newslettera!

Szanowni Państwo,

wychodząc na przeciw potrzebom Pacjentek oczekujących na kolejne terminy lek.med. Tomasza Dmochowskiego, uruchamiamy NEWSLETTER TD - który będzie kolejnym kanałem informacyjnym o pojawiającym się grafiku. 

Przypominamy, że informacje o nowych terminach pojawiają się również:

  • na naszej stronie, jako baner otwierający się wraz ze stroną;
  • na facebooku;
  • oraz jako nagrany komunikat na naszej centralce telefonicznej 61 225 99 88(należy wybrać 1)

 

I. Do czego służy NEWSLETTER:

Niniejszy mailing służy jednynie przekazywaniu informacji na temat zapisów do lek.med. Tomasza Dmochowskiego.

 

II. Do czego NIE służy NEWSLETTER:

Nie służy on do kontaktu z Rejestracją ani do śledzenia terminów zapisu do pozostałych Specjalistów.
Z Rejestracją Kliniki można skontatkować się jedynie poprzez adres mailowy: sekretariat@prolifeclinic.pl lub telefonicznie: 61 225 99 88.

 

III. Jak się zapisać?

W celu zapisania się do newsletteru'a prosimy o przesłanie na adres NEWSLETTERTD@PROLIFECLINIC.PL maila
o następującej treści:

Dzień dobry,
proszę o dodanie mnie, tj. mojego adresu mailowego (adres mailowy), do bazy NewsletterTD. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) zawartych w niniejszym zgłoszeniu, w związku z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). W każdym momencie mogę wycofać zgodę wypisując się z newslettera.

Imię i nazwisko"

* Czerwone pola prosimy uzupełnić swoimi danymi.

 

IV. Jak zrezygać z newslettera?

W celu zrezygnowania z newslettera, prosimy o przesłanie maila na adres: newsletteratd@prolifeclinic.pl ze słowem REZYGNACJA. W ciągu 14 dni od otrzymania takiego maila kontakt zostanie usunięty z bazy.

 

V. Przetwarzanie danych osobowych

Administratorem danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest Pro Life Clinic sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-519) ul. Kosińskiego 14/1. W Pro Life Clinic sp. z o.o. ustanowiony jest Inspektor Danych Osobowych, z którym kontakt jest możliwy za pośrednictwem poczty email iod@prolifeclinic.pl. Dane osobowe są przetwarzane w celu dostarczenia newslettera, w tym przesyłania informacji o dostępnych terminach wizyt lekarskich, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO) i nie są przekazywane innym odbiorcom, organizacji międzynarodowej, czy do państwa trzecich. Dane osobowe przechowywane są przez okres subskrypcji newslettera, jednakże nie dłużej niż do czasu odwołania przez Panią/Pana zgody na jego otrzymywanie. Posiada Pani/ Pan prawo do: żądania od administatora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Istnieje możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na tryb i sposób przetwarzania danych osobowych przez administratora, jeśli uza Pani/ Pan za usazadnione, że Pani/ Pana dane osobowe są przetwarzanie niezgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie wynika z przepisów, ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości otrzymywania newslettera. Na podstawie danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje, w tym nie stosuje się profilowania.

 

 

 

 

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek 09:00 - 21:00
wtorek 09:00 - 21:00
środa

14:00 - 21:00 

czwartek 09:00 - 21:00
piątek 09:00 - 21:00
sobota nieczynne
niedziela nieczynne

 

KONTAKT

 61 225 99 88  ( w godzinach otwarcia kliniki )
 ul. Kosińskiego 14/1, 61-519 Poznań
 sekretariat@prolifeclinic.pl