LECZENIE I WSPARCIE NIEPŁODNOŚCI

LECZENIE I WSPARCIE NIEPŁODNOŚCI

Według Światowej Organizacji Zdrowia niepłodność to stan niemożności zajścia w ciążę przez okres co najmniej 12 miesięcy pomimo regularnego współżycia seksualnego (3-4 razy w tygodniu), bez stosowania jakichkolwiek środków antykoncepcyjnych.
Niepłodność to stan odwracany, który można leczyć. W Pro Life Clinic stosujemy przyczynowe leczenie niepłodności - staramy się przywrócić naturalną płodność, tak by mogło dojść do zapłodnienia. 

Oferujemy Państwu wsparcie na wielu płaszczyznach, dlatego zapraszamy na webinary z fizjoterapeutą, psychologiem oraz instruktorką metod rozpoznawania płodności. 

Zapisy na wszystkie webinary znajdziesz TUTAJ

Dla kogo: Dla osób zmagających się z problemem niepłodności, które chcą spojrzeć szerzej na swoje ciało.
Poznać jego tajniki, zależności oraz najczęstsze błędy, ktore mogą przyczynić się do pogorszenia warunków potrzebnych do zapłodnienia, zarówno tych po stronie mężczyzny, jak i kobiety.

Dla kogo: szczególnie dla Par i Kobiet, które rozpoczynają leczenie niepłodności i chciałyby poznać metodę Creighton Model System oraz rolę Naprotechnology w diagnozowaniu i leczeniu niepłodności.

Webinar –  W drodze ku spotkaniu - psychologiczne problemy par starających się o dziecko ma zachęcić do zatrzymania się w drodze ku macierzyństwu, ojcostwu i poszukiwaniu SIEBIE w złożonym łańcuchu zdarzeń, uczuć i działań.

Niepłodność, niezamierzona bezdzietność, bezskuteczne oczekiwanie na dziecko, to doświadczenie w życiu kobiety, mężczyzny, pary, które przenika do całego życia, we wszystkich jego wymiarach. Porusza myśli, napędza emocje, wyzwala konkretne działania, które poruszają kolejne myśli, napędzają lawinę trudnych emocji i potrzebę dalszych, niekończących się działań. W efekcie – życie na fali błędnego koła, wciągającego wiru, karuzeli bez „przeglądu technicznego” w ponowoczesnej rzeczywistości. 

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek 09:00 - 21:00
wtorek 09:00 - 21:00
środa 15:00 - 21:00
czwartek 09:00 - 21:00
piątek 10:00 - 21:00
sobota

20.07 - nieczynne

27.07 - 10:00-15:00

niedziela nieczynne

 

KONTAKT

 61 225 99 88  ( w godzinach otwarcia kliniki )
 ul. Kosińskiego 14/1, 61-519 Poznań
 sekretariat@prolifeclinic.pl

Nadchodzące wydarzenia