lek. med. Katarzyna Florkiewicz

lek. med. Katarzyna Florkiewicz

specjalista medycyny rodzinnej, certyfikowany obesitolog

Specjalista medycyny rodzinnej oraz certyfikowany lekarz obesitolog. Studia medyczne ukończyła na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, a szkolenie specjalizacyjne z medycyny rodzinnej w katedrze Medycyny Rodzinnej w Poznaniu. Posiada ponad 10 letnie doświadczenie pracy jako lekarz rodzinny. Doświadczenie zawodowe zdobywała w licznych placówkach, zarówno prywatnych jak i państwowych.

Obecnie zajmuje się leczeniem osób dorosłych, a głównym przedmiotem jej zainteresowań jest choroba otyłościową i jej następstwa. W ostatnich latach odbyła liczne szkolenia i kursy w tym zakresie m. in. uzyskała tytuł Certyfikowanego Lekarza Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości. Podczas świadczonych porad internistycznych i obesitologicznych zawsze podchodzi do swoich Pacjentów całościowo - oferując im jak najszersze możliwości diagnostyki, a później leczenia. Aby jeszcze lepiej służyć Pacjentom ukończyła wstępne szkolenie z Medycyny Stylu Życia oraz liczne szkolenia z diabetologii, medycyny rodzinnej, a także chorób wewnętrznych.

Ponadto jest członkiem Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości, Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej. 

Ukończyła także kurs naprotechnologii, kurs instruktora Creighton Model System oraz Instruktora Naturalnych Metod Rozpoznawania Płodności. Korzysta z tej wiedzy lecząc pacjentów borykających się z problemem niepłodności, ale nie świadczy usług w tym zakresie.

Certyfikat Lekarza Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości

GODZINY PRZYJĘĆ:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
- - 17:30 - 19:30 - - - -

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek 09:00 - 21:00
wtorek 09:00 - 21:00
środa 15:00 - 21:00
czwartek 09:00 - 21:00
piątek 10:00 - 21:00
sobota

20.07 - nieczynne

27.07 - 10:00-15:00

niedziela nieczynne

 

KONTAKT

 61 225 99 88  ( w godzinach otwarcia kliniki )
 ul. Kosińskiego 14/1, 61-519 Poznań
 sekretariat@prolifeclinic.pl

Nadchodzące wydarzenia