Prof. Janusz Gadzinowski

Prof. Janusz Gadzinowski

Naprotechnologia jest ściśle określoną sekwencją działań diagnostycznych i leczniczych mającą na celu trwałe usunięcie przyczyny niepłodności.

Jest to metoda skuteczna jeśli chodzi o uzyskanie własnego dziecka. Metoda ta jest zgodna z etyką katolicką co rozwiewa problemy moralne wierzących par małżeńskich. Leczenie może trwac nieco dłużej niż z użyciem alternatywnych metod, jednak do poczęcia dochodzi w sposób naturalny, a przy okazji, usuwane są trwale przyczyny niepłodności często związane z nierozpoznaną wcześniej chorobą, która nie leczona mogłyby mieć niekorzystne następstwa zdrowotne dla kobiety. Gdy diagnostyka wykaże choroby uniemożliwiające małżeństwu posiadanie biologicznego dziecka proponowana jest adopcja.

 

Jest niezwykle ważnym, że negatywne następstwa technik wspomaganego rozrodu, jakimi są występowanie ciąży wielopłodowej, zespołu hiperstymulacji jajników, małej masy urodzeniowej, wad wrodzonych, wcześniactwa, uszkodzeń genetycznych, nie występują przy zastosowaniu Naprotechnologii. Metoda ta jest często niesłusznie ośmieszana przez środowiska związane finansowo z technikami wspomaganego rozrodu. Należy podkreślić , że za hasłem Naprotechnologia kryją się dziesiątki metod diagnostycznych i leczniczych o uznanej w medycynie pozycji. Naprotechnologia nadaje im reżim konsekwentnego działania i wykorzystuje je w najnowocześniejszym wydaniu.

 

PROF. JANUSZ GADZINOWSKI - lekarz neonatolog, kierownik Katedry Neonatolgii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, kierownik Kliniki Neonatologii Szpitala Klinicznego przy ul. Polnej w Poznaniu, Wojewódzki Konsultant Neonatologii.
 

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek 09:00 - 21:00
wtorek 09:00 - 21:00
środa

09:00 - 21:00

czwartek 09:00 - 21:00
piątek 09:00 - 21:00
sobota 10:00 - 15:00
niedziela nieczynne

 

KONTAKT

 61 225 99 88  ( w godzinach otwarcia kliniki )
 ul. Kosińskiego 14/1, 61-519 Poznań
 sekretariat@prolifeclinic.pl

Nadchodzące wydarzenia

30 maja 2023 r.

Bezpłatny webinar: Naprotechnologia

6 czerwca 2023 r.

Bezpłatny webinar: NPR jest OK!

13 czerwca 2023 r.

Podstawowy KURS rozpoznawania płodności

14 czerwca 2023 r.

Bezpłatny webinar: Okiem fizjoterapeuty. Niepłodność - choroba cywilizacyjna XXI wieku