Creighton Model System

Creighton Model System

Od 26.10.2020 do odwołania spotkania odbywają się  tylko w formie ONLINE (telewizyta)

REGULAMIN TELEWIZYT ZNAJDĄ PAŃSTWO TUTAJ.
Prosimy, by się z nim zapoznać.

 

Creighton Model FertilityCareTM System (CrMS)

Creighton Model jest jedną z metod rozpoznawania płodności. Dla wyznaczenia czasu fizjologicznej płodności i niepłodności w cyklu posługuje się szczegółową obserwacją i interpretacją jednego z głównych objawów płodności – śluzu szyjkowego. CrMS jako metodę rozpoznawania płodności z wysoką skutecznością można stosować tak podczas typowych cykli jak i w czasie po porodzie, po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej czy w okresie premenopauzy.

Creighton Model jest standaryzowana w sposobie obserwacji, w zapisie obserwacji oraz w przebiegu uczenia, jest to podstawowa metoda diagnostyczna jaką posługuje się NaProTECHNOLOGY . Kobieta lub małżonkowie, którzy chcą skorzystać z naprotechnologii w diagnozowaniu i leczeniu zaburzeń zdrowia prokreacyjnego lub w diagnozowaniu i leczeniu niepłodności, rozpoczynają od nauki obserwacji cyklu w CrMS, pod opieką dyplomowanego Instruktora Creighton Model. Po około trzech zaobserwowanych w CrMS cyklach rozpoczynają diagnostykę i leczenie pod opieką lekarza konsultanta w naprotechnologii. Bieżąca obserwacja zapisana w specjalnej karcie cyklu Creighton Model pozwala dostrzec nieprawidłowości, wykonać w odpowiednim czasie cyklu pacjentki potrzebne badania diagnostyczne oraz wprowadzić we właściwym czasie potrzebne leki, pozwala też na monitorowanie postępów leczenia.

 

Schemat uczenia się Creighton Model System pod opieką Instruktora CrMS

 

1.

Spotkanie informacyjne z Instruktorem Creighton Model (sesja wprowadzająca)

 
2.

Kolejne 4 spotkania w odstępach dwutygodniowych

 
3.

Po miesiącu spotkanie piąte

 
4.

Kolejne trzy spotkania w odstępach trzymiesięcznych

 
5.

Kolejne spotkania jeśli zaistnieje taka potrzeba czas trwania spotkania z instruktorem to ok. 1,5 godziny (schemat spotkań może ulec zmianie w zależności od indywidualnych potrzeb)

 

Instruktorzy Creighton Model System

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek 09:00 - 21:00
wtorek 09:00 - 21:00
środa 15:00 - 21:00 
czwartek 15:00 - 21:00
piątek 12:00 - 21:00
sobota 09:00-16:00
niedziela nieczynne

 

KONTAKT

 61 225 99 88  ( w godzinach otwarcia kliniki )
 ul. Kosińskiego 14/1, 61-519 Poznań
 sekretariat@prolifeclinic.pl