Praktyczny Kurs dla Użytkownika Metody Rozpoznawania Płodności

Praktyczny Kurs dla Użytkownika Metody Rozpoznawania Płodności

Ruszają nowe kursy - Praktyczne Kursy dla Użytkownika Metody Rozpoznawania Płodności (objawowo-termicznej podwójnego sprawdzenia)

Zapraszamy do udziału w kursie dla użytkownika metody rozpoznawania płodności:

- podstawowym (cena: 260zł z materiałami do nauki metody), 

- poporodowym (cena: 300zł z materiałami do nauki metody).

 

 

W ciągu trzech spotkań praktycznego podstawowego kursu dla użytkownika metody rozpoznawania płodności uczestnicy zdobędą wiedzę o tym, jak obserwować i interpretować objawy płodności w cyklu miesiączkowym oraz nauczą się wyznaczać okno fizjologicznej płodności w cyklu. Zajęcia kursu przeznaczone są dla osób, które pragną nauczyć się rozpoznawania swojej płodności i przyjąć prozdrowotny, ekologiczny styl życia z płodnością: zarówno dla par, które bez uciekania się do antykoncepcji chcą monitorować płodność celem odłożenia poczęcia w czasie, jak i dla tych, które chcą przygotować się do poczęcia dziecka. Zajęcia (dwa pierwsze w małej grupie, trzecie indywidualnie) prowadzi dyplomowany instruktor metody objawowo-termicznej podwójnego sprawdzenia. Najbliższe terminy kursu podstawowego to soboty 6 i 13 października br, od godziny 14:00.

 

Ze względu na specyfikę powrotu płodności po porodzie, Małżonków i Panie po urodzeniu dziecka zapraszamy na odrębny kurs metody po porodziePodczas zajęć uczestniczy nauczą się rozpoznawania płodności w okresie poporodowym i w cyklach po porodzie, również podczas karmienia piersią. Najbliższe terminy kursu po porodzie to soboty listopadowe, od godziny 14:00.

 

Podczas kursu wykorzystywane są materiały do nauki i stosowania metody rozpoznawania płodności opracowane przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny.

 

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami organizacyjnymi (terminy, koszty, zapisy) oraz zakresem tematycznym kursu podstawowego i po porodzie

 

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek 09:00 - 21:00
wtorek 09:00 - 21:00
środa 09:00 - 21:00
czwartek 09:00 - 21:00
piątek 09:00 - 21:00
sobota (wybrane dni) 09:00 - 18:00
niedziela nieczynne

 

KONTAKT

 61 225 99 88  ( w godzinach otwarcia kliniki )
 ul. Kosińskiego 14/1, 61-519 Poznań
 sekretariat@prolifeclinic.pl