PORADNIA DLA NARZECZONYCH

PORADNIA DLA NARZECZONYCH

Zapraszamy wszystkie pary przygotowujące się do sakramentu małżeństwa na prowadzone w naszej przychodni spotkania w ramach Poradni Dla Narzeczonych.

Spotkania prowadzą:

 • mgr Mirosława Szymaniak,
 • mgr Lucyna Mikołajewska-Hak.

Cykl obejmuje dwa spotkania z wybraną instruktorką, każde po 1,5h.

Tematyka poradni obejmuje katolicką etykę życia małżeńskiego, naukę metody rozpoznawania płodności oraz profilaktykę niepłodności.
Na zakończenie uzyskują Państwo zaświadczenie o ukończeniu Poradni Dla Narzeczonych, które jest konieczne w przygotowaniu do zawarcia sakramentu małżeństwa.

Koszt dwóch spotkań wynosi 150zł

Podczas spotkań wykorzystywane są materiały do nauki rozpoznawania płodności opracowane przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli NPR. Można je zakupić w rejestracji Pro Life Clinic, do czego gorąco zachęcamy. Zapewnia to efektywną naukę metody. Wysoka jakość materiałów i ich aspekt praktyczny powodują, że są one cennym źródłem wiedzy nie tylko na etapie nauki, ale co ważniejsze również w czasie stosowania metody. 

 

 

Regulamin Poradni dla Narzeczonych

 1. Umówienia na spotkania w ramach Poradni dla Narzeczonych można dokonać mailowo, internetowo lub poprzez telefoniczny/osobisty kontakt z rejestracją Pro Life Clinic.
 2. Rezerwacja umówionego terminu wizyty następuje poprzez dokonanie wpłaty na konto bezzwrotnej przedpłaty w wysokości 50zł i przesłanie kopii potwierdzenia przelewu na adres sekretariat@prolifeclinic.pl najpóźniej na tydzień przed planowaną wizytą.

Dane do przelewu:

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO ING: 69 1050 1520 1000 0091 3679 7991

Pro Life Clinic sp. z o.o.|
ul. Antoniego Kosińskiego 14/1
61-519 Poznań

Dane znajdują się również  TUTAJ

 1. Zmiana terminu spotkania jest możliwa najpóźniej na tydzień przed planowaną wizytą.
 2. Przedpłata w wysokości 50zł zostanie zaliczona na poczet opłaty za spotkania i nie podlega zwrotowi (również w sytuacji, gdy narzeczeni nie dotrą na spotkanie). W sytuacji, gdy do spotkania nie dojdzie z przyczyn leżących po stronie Pro Life Clinic, przedpłata zostanie zwrócona lub odbędzie się ono w innym, ustalonym z narzeczonymi terminie.
 3. Za potwierdzenie wizyty uznaje się dokonanie przedpłaty oraz przesłanie kopii potwierdzenia przelewu. Brak przedpłaty i potwierdzenia przelewu na tydzień przed planowaną wizytą oznacza rezygnację z wizyty. Spotkania w Poradni dla Narzeczonych nie są dodatkowo potwierdzane telefonicznie przez rejestrację Pro Life Clinic.
 4. Koszt dwóch spotkań wynosi 150zł.
  Płatności dokonuje się w dwóch ratach:
 1. 50zł – przedpłata (płatne najpóźniej tydzień przed planowaną I. wizytą)
 2. 100zł – opłata za spotkanie (płatne w dniu I. wizyty)Zachęcamy do zakupu materiałów do nauki metody rozpoznawania płodności. Wpłynie to na efektywność nauki oraz będzie pomocą w stosowaniu zdobytej w Poradni dla Narzeczonych wiedzy.

7.  Zachęcamy do zakupu materiałów do nauki metody rozpoznawania płodności. Wpłynie to na efektywność nauki oraz będzie pomocą w stosowaniu zdobytej w Poradni dla Narzeczonych wiedzy.

Regulamin dostępny jest TUTAJ

 

 

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek 09:00 - 21:00
wtorek 09:00 - 21:00
środa 14:30 - 21:00 
czwartek 12:00 - 21:00
piątek 09:00 - 21:00
sobota  09:00 - 15:00
niedziela nieczynne

 

KONTAKT

 61 225 99 88  ( w godzinach otwarcia kliniki )
 ul. Kosińskiego 14/1, 61-519 Poznań
 sekretariat@prolifeclinic.pl